Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów



 
freshmail_logotyp
 

Mazowieckie


Na dole strony umieszczone są linki do ogólnodostępnych spotkań organizowanych przez doule.

CERTYFIKOWANE DOULE:

                                                                                                                                  WRÓĆ DO MAPKI

Małgorzata Sikora-Borecka, Warszawa
kontakt: fb/gosiaborecka

Joanna Pietrusiewicz, Warszawa
tel. 601530376 mail: joanna.pietrusiewicz@gmail.com

Maria Ryll, Warszawa
tel. 501083889 mail: maria.ryll@gmail.com

Julita Molenda, Warszawa
tel. 606500028 mail: julita.molenda@wp.pl
doulajula.pl


Izabela Frankowska-Olech, Warszawa
tel. 691064993 mail: iza@douladlaciebie.pl
douladlaciebie.pl

Izabela Sztandera, Warszawa
tel. 697464240 mail: iza@maminiec.eu
maminiec.eu


Helena Bielawska, Warszawa
tel. 785934510 mail: kontakt@helenadoula.pl
helenadoula.pl

Julianna JaworskaWarszawa
mail: julianna@dobradoula.pl
dobradoula.pl

Katarzyna Masojada, Warszawa
tel. 530059058 mail: kmasojada@gmail.com
doulama.pl


Marta Miklaszewska-Marczak, Warszawa
tel. 600053021 mail: marczak_marta@op.pl
facebook.com/MartaDoula


Pola Tyniec-Lipska, Warszawa
mail: polatyniec@gmail.com
kolibry.pl


Marta Plucińska, Warszawa
tel. 606833938 mail: martaplucinska@mojadoula.pl
mojadoula.pl


Małgorzata Jackowska, Warszawa
tel.503173643 mail: malgojackowska@gmail.com
malgorzatajackowska.com


Julita Księżycka, Warszawa
tel. 606480986 mail: julita.ksiezycka@gmail.com
kolibry.pl



DOULE NA STAŻU:

Martyna Pankowska-Jasińska, Warszawa
tel. 785300600 mail: martyna@qbi.pl

Dominika Weichert, Warszawa
tel. 609927832 mail: czasmam@int.pl

Weronika Buczyńska, Warszawa
tel. 514990642 mail: nisiabu@gmail.com

Joanna Siewko, Warszawa
tel. 880292542 mail: joanna.siewko@gmail.com
wioskakobiet.com

 
Marta Siwińska, Siedlce
tel. 501050774 mail: kontakt@doulamarta.pl
facebook.com/DoulaMarta.Siedlce


Martyna Niżniowska, Warszawa/Wołomin
tel. 661695376 mail: martyna.nizniowska@gmail.com
otulona.pl

doule po szkoleniu podstawowym:
Agnieszka Benson nagako@poczta.onet.pl, Warszawa
Kamila Bochenek bochenek.kamila@gmail.com, Warszawa
Małgorzata Darmas gosia.darmas@gmail.com, Warszawa
Anna Justyna Gaudziak justyna@gazeta.pl, Warszawa
Agata Golenda golendaagata@gmail.com, Warszawa
Ewa Grajewska ewagrajewska@op.pl, Warszawa
Aleksandra Halkiewicz - Żeberek alaghal1@gmail.com, Warszawa Komorów
Dominika Jakubowska dmkornacka@gmail.com, Warszawa
Iliana Kacprzak iliana@poczta.onet.pl, Warszawa
Anna Kalisz anu.kalisz@wp.pl, Warszawa
Krystyna Karczmarzyk krzysia.74@o2.pl, Warszawa

Magdalena Komsta kontakt@wymagajace.pl, Warszawa
Weronika Korolczuk weronika.korolczuk@gmail.com, Jabłonna
Zofia Kozerawska zofia@bycblisko.pl, Warszawa
Safona Kozielec safona.kozielec@gmail.com, Szczęsna
Aleksandra Kunstler ola@yogamudra.pl, Warszawa
Marta Makarewicz-Brońska doula.marta80@gmail.com, Warszawa
Anna Mościcka ann.moscicka@gmail.com, Warszawa
Marta Mróz-Goncalves doulamor@gmail.com, Warszawa
Elżbieta Nędzyńska ellalewicka@gmail.com, Warszawa
Anna Niewiarowska anna@doulanna.pl, Zaborów
Martyna Niżnowska martyna.niznowska@gmail.com, Warszawa
Nadia Ługiewicz nadia.b@poczta.fm
Klaudyna Podsiadło klaudynapodsiadlo@gmail.com, Ożarów Mazowiecki
Diana Poteralska-Łyżnik kontakt@goodlifeacademy.pl, Warszawa
Barbara Purgał barbara.anna@yahoo.fr, Warszawa
Anna Regner anna.regner@op.pl, Pruszków
Barbara R
öhrborn barbara.roehrborn@gmail.com, Warszawa
Małgorzata Skalska doula.malgorzata.skalska@gmail.com, Warszawa
Karolina Skrońska karolka.doula@gmail.com, Błonie
Dorota Stasiak seidhee@gmail.com, Warszawa
Magdalena Stępień 
magdalena.w.stepien@gmail.com, Warszawa
Agnieszka Suchenek suchenek.agnieszka@gmail.com, Łomianki
Anna Sumiła amsumila@gmail.com, Warszawa

Katarzyna Szmurło kszmurlo1@gmail.com, Warszawa
Marlena Świrk maroussia@wp.pl, Warszawa Wesoła
Magdalena Walicka magdawalicka@o2.pl, Warszawa
Anna Estera Wysocka annaesterawysocka@gmail.com, Warszawa
Anna Zaremba-Ner azar13@tlen.pl, Mińska Mazowieck
Patrycja Zielińska patrycja.doula@gmail.com, Warszawa
Agnieszka Żukowska agnieszka.t.zukowska@gmail.com, Warszawa


Spotkania organizowane przez doule Członkinie Stowarzyszenia:

Salon Kobiet na Grochowie w Warszawie http://www.facebook.com/salonkobiet.edu/

Warszawa Wesoła - warsztaty "Porozmawiajmy o..." http://www.facebook.com/mlekiemmamy/events/  



© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org