Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów 

 

Jak zostać Doulą?

SZKOLENIE PODSTAWOWE
Doulowanie należy rozpocząć od szkolenia podstawowego. Można je odbyć w Stowarzyszeniu DOULA w Polsce lub w organizacji partnerskiej Stowarzyszenia, które prowadzi szkolenia zaaprobowane przez Stowarzyszenie DOULA w Polsce (w Polsce jest to Fundacja Rodzić po Ludzku). Tylko wtedy jest gwarancja pełnowartościowych zajęć prowadzonych przez doświadczone doule instruktorki i możliwość dołączenia do społeczności doul członkiń Stowarzyszenia oraz szansa na ropoczęcie stażu w celu zdobycia certyfikatu.
Szczegółowe informacje na temat szkoleń w zakładce "Szkolenia".

CZŁONKOSTWO w Stowarzyszeniu DOULA w Polsce
Warto zostać członkinią Stowarzyszenia DOULA w Polsce! Oprócz przywilejów, jakie daje członkostwo, można poznać inne doule, bardziej doświadczone i te, które rozpoczynają swoją przygodę z doulowaniem. Wspieramy się nawzajem i szkolimy na wielu płaszczyznach. Szczegóły w zakładce Członkostwo.

CERTYFIKAT
Szkolenie to dopiero początek, podstawa. Nasze Stowarzyszenie zakłada przejście przez doulę po szkoleniu procesu certyfikacyjnego, czyli stażu, wzorowanego na zachodnich standardach, uzupełnionego o polskie doświadczenia i potrzeby. Proces certyfikacji prowadzony jest pod opieką doświadczonej douli mentorki. Dążymy do tego, by certyfikowane doule Stowarzyszenia kojarzyły się z umiejętnościami, mądrością i wiedzą najnowszą i najwyższej jakości. Więcej informacji w zakładce Certyfikacja.

CO DALEJ?
Stowarzyszenie organizuje wartościowe konferencje członkowskie i tematyczne szkolenia zaawansowane. Warto brać w nich udział, jak również w wydarzeniach, które mają związek z szeroko pojętym macierzyństwem, rodzicielstwem. Tak naprawdę doula nigdy nie przestaje się uczyć i zdobywać doświadczenia!


© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org