Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów



 

 

Pomorskie

Na dole strony umieszczone są linki do ogólnodostępnych spotkań organizowanych przez doule.

CERTYFIKOWANE DOULE:                                                                                             WRÓĆ DO MAPKI 
                                                                                                                                 

DOULE NA STAŻU:
                                                                                                                                 

Agnieszka Irzykowska, Gdynia
tel. 
501854923 mail: irzykowska.agnieszka@gmail.com
agnieszkairzykowska.pl


Zuzanna Kołacz-Kordzińska, Gdańsk
tel.
602698456 mail: zuzanna@osrodek-blizej.pl
osrodek-blizej.pl

Karolina Karpowicz, Wejherowo
tel.
609666889 mail: karolinadoula@gmail.com
karolinadoula.pl

doule po szkoleniu podstawowym:
Maria Baszewska maria.baszewska@gmail.com, Gdańsk
Agnieszka Chmielewska agi@bisystem.pl, Gdynia
Marianna Grabowska-Żur marianna.grabowska.zur@gmail.com, Gdynia
Małgorzata Kubik mkubik@op.pl, Gdynia/Wejherowo
Kalina Nowogórska kalinabl@gmail.com, Gdańsk
Ewa Papiernik ewapapiernik@o2.pl, Gdańsk
Magdalena Parzęcka m.parzecka@o2.pl, Grudziądz
Paulina Pawlicka paulina@pawlicka.com, Gdańsk
Agnieszka Reszczyńska-Zawada agnieszka.zawada@onet.eu, Gdańsk

Spotkania organizowane przez doule Członkinie Stowarzyszenia:

Ośrodek Bliżej w Gdańsku http://osrodek-blizej.pl/aktualnosci/
Klub Mam w Gdańsku: https://www.facebook.com/BOBOrunia/
Warsztaty okołoporodowe " Jak dobrze być razem" http://pcp.edu.pl/wp/rodzicielstwo-bliskosci/


© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org