Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów



 

 

Mazowieckie


Na dole strony umieszczone są linki do ogólnodostępnych spotkań organizowanych przez doule.

CERTYFIKOWANE DOULE:

                                                                                                                                  WRÓĆ DO MAPKI

Małgorzata Borecka, Warszawa
tel. 510106010 mail: doula@wp.pl
doula.waw.pl

Joanna Pietrusiewicz, Warszawa
tel. 601530376 mail: joanna.pietrusiewicz@gmail.com

Maria Ryll, Warszawa
tel. 501083889 mail: maria.ryll@gmail.com

Julita Molenda, Warszawa
tel. 606500028 mail: julita.molenda@wp.pl
doulajula.pl


Izabela Frankowska-Olech, Warszawa
tel. 691064993 mail: iza@douladlaciebie.pl
douladlaciebie.pl

Pamela Kucińska, Warszawa
tel. 501030389 mail: doulala.pamela@gmail.com
facebook.com/DoulaLaPamela

Izabela Sztandera, Warszawa
tel. 697464240 mail: iza@maminiec.eu
maminiec.eu


Agnieszka Rudzińska-Jobda, Piaseczno
tel. 501406482 mail: agnieszka@twojadoula.com

twojadoula.com


Helena Bielawska, Warszawa
tel. 785934510 mail: helenadoula@gmail.com
helenadoula.wordpress.com

Julianna JaworskaWarszawa
tel. 501433692 mail: julianna@dobradoula.pl
dobradoula.pl

Katarzyna Masojada-Chotkowska, Warszawa
tel. 530059058 mail: doulama@doulama.pl
doulama.pl


Marta Miklaszewska-Marczak, Warszawa
tel. 600053021 mail: marczak_marta@op.pl
facebook.com/MartaDoula


Pola Tyniec-Lipska, Warszawa
mail: polatyniec@gmail.com
kolibry.pl


Marta Plucińska, Warszawa
tel. 606833938 mail: martaplucinska@mojadoula.pl
mojadoula.pl


Małgorzata Jackowska, Warszawa
tel.503173643 mail: malgojackowska@gmail.com
malgorzatajackowska.com



DOULE NA STAŻU:

Marta Makarewicz-Brońska, Warszawa
tel.603660099 mail: doula.marta80@gmail.com

Marta Mróz de Franca, Warszawa
tel. 605675370 mail: doulamor@gmail.com
doulamor.blogspot.com

Małgorzata Darmas, Warszawa
mail: gosia.darmas@gmail.com

Karolina Urbańska, Konstancin
tel. 606484859 mail: doulakarolina@yahoo.com
doulakarolina.pl

Paulina Dudek, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Otwock
tel. 696854499 mail: paulina@mamatuli.pl
mamatuli.pl

Justyna Antonik, Warszawa
mail: just.antonik@gmail.com


Martyna Pankowska-Jasińska, Warszawa
tel. 785300600 mail: martyna@qbi.pl

Julita Księżycka, Warszawa
tel. 606480986 mail: julita.ksiezycka@gmail.com
kolibry.pl

Dominika Weichert, Warszawa
tel. 609927832 mail: czasmam@int.pl

Katarzyna Kramek-Romanowska, Warszawa
tel. 510986537 mail: doula.bielany@gmail.com


Weronika Buczyńska, Warszawa
tel. 514990642 mail: nisiabu@gmail.com

doule po szkoleniu podstawowym:
Agnieszka Benson nagako@poczta.onet.pl, Warszawa
Kamila Bochenek bochenek.kamila@gmail.com, Warszawa
Anna Czerenkiewicz doulaania@gmail.com, Siedlce
Anna Justyna Gaudziak justyna@gazeta.pl, Warszawa
Ewa Grajewska ewagrajewska@op.pl, Warszawa
Katarzyna Gręziak kas.kas@wp.pl, Komorów
Aleksandra Halkiewicz - Żeberek alaghal1@gmail.com, Warszawa Komorów
Dominika Jakubowska dmkornacka@gmail.com, Warszawa
Iliana Kacprzak iliana@poczta.onet.pl, Warszawa
Anna Kalisz anu.kalisz@wp.pl, Warszawa
Krystyna Karczmarzyk 
krzysia.74@o2.pl, Warszawa
Weronika Korolczuk weronika.korolczuk@gmail.com, Jabłonna
Zofia Kozerawska zofia@bycblisko.pl, Warszawa
Aleksandra Kunstler ola@yogamudra.pl, Warszawa
Anna Mościcka ann.moscicka@gmail.com, Warszawa
Elżbieta Nędzyńska ellalewicka@gmail.com, Warszawa
Aleksandra Niedbalska arathlo@wp.pl, Jastrzębie/Piaseczno
Anna Niewiarowska anna@doulanna.pl, Zaborów
Weronika Piekutowska-Kowal w.piekutowska@gmai.com, Warszawa
Klaudyna Podsiadło klaudynapodsiadlo@gmail.com, Ożarów Mazowiecki
Diana Poteralska-Łyżnik kontakt@goodlifeacademy.pl, Warszawa
Barbara Purgał barbara.anna@yahoo.fr, Warszawa
Anna Regner anna.regner@op.pl, Pruszków
Urszula Sawicka-Wers urszulasawicka1@gmail.com
Zuzanna Samsel zuzanna.samsel@gmail.com, Pruszków

Marta Siwińska kontakt@doulamarta.pl, Siedlce
Małgorzata Skalska doula.malgorzata.skalska@gmail.com, Warszawa
Karolina Skrońska karolka.doula@gmail.com, Błonie
Dorota Stasiak seidhee@gmail.com, Warszawa
Magdalena Stępień magdalena.w.stepien@gmail.com, Warszawa
Anna Sumiła amsumila@gmail.com, Warszawa

Katarzyna Szmurło kszmurlo1@gmail.com, Warszawa
Marlena Świrk maroussia@wp.pl, Warszawa Wesoła
Magdalena Walicka magdawalicka@o2.pl, Warszawa
Izabela Wittbrodt izabela.wittbrodt@gmail.com, Warszawa
Paulina Wojdalińska paulina.wojdalinska@gmail.com, Warszawa
Patrycja Zielińska patrycja.doula@gmail.com, Warszawa
Agnieszka Żukowska agnieszka.t.zukowska@gmail.com, Warszawa


Spotkania organizowane przez doule Członkinie Stowarzyszenia:

Salon Kobiet na Grochowie w Warszawie http://www.facebook.com/salonkobiet.edu/

Warszawa Wesoła - warsztaty "Porozmawiajmy o..." http://www.facebook.com/mlekiemmamy/events/  



© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org