Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów



 

 

Małopolskie

CERTYFIKOWANE DOULE:
                                                                                     
WRÓĆ DO MAPKI
Anna Adamczyk - Lech, Kraków
tel. 691838168 mail: anna.adamczyk.lech@gmail.com
www.koala.krakow.pl


Sabina Jakubowska, Bochnia, Brzesko, Kraków, Tarnów
tel. 690453001 mail: sabina.doula@gmail.com



DOULE NA STAŻU:
                                                                                                                                  

Katarzyna Minkiewicz, Kraków
tel. 609181799  mail: katmin@interia.pl

Kinga Pukowska, Kraków
tel. 603905605 mail: kinga.pukowska@rodzinnynamiot.pl
www.rodzinnynamiot.pl

Magdalena Szaraniec, Kraków
tel. 503523171 mail: madziaszaraniec@gmail.com
www.doula-krakow.pl

 
doule po szkoleniu podstawowym:
Joanna Cegielska cegielska.joanna@gmail.com, Czernichów
Małgorzata Holek-Motyka m.holek@o2.pl, Raba Wyżna
Izabela Kaczmarczyk izabelakaczmarczyk.doula@gmail.com, Kraków
Dominika Olimpia Kołodziejczyk kontakt@doulaolimpia.pl, Kraków
Paulina Łasak-Ponikło groszki@groszki.com.pl, Gdów
Silvia Malengo silvia.malengo@gmail.com, Kraków
Marzena Orczyk marzena.orczyk@gmail.com, Kraków
Joanna Papież mototech@wp.pl, Mogilany
Magdalena Radomska magda.bro@wp.pl, Tarnów
Malwina Wójtowicz malwina_wojtowicz@o2.pl, Olkusz
Małgorzata Ziółkowska m.ziolkowska@gmail.com, Kraków
Małgorzata Michel malgorzatamichel@wp.pl, Krzeszowice


© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org