Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów



 

 

KOP 2018

naglowek_fb_KOP_2018_czerw
Już po raz piąty Stowarzyszenie DOULA w Polsce wspólnie z Fundacją Matecznik organizuje Kręgi Opowieści Porodowych.

23 marca, w piątek, w całej Polsce, usiądziemy w kręgach, aby opowiedzieć porodowe historie.
 

A tutaj spis wszystkich miejscowości z wymienioną organizatorką lokalną.
Wszystkich wydarzeń dotyczących lokalnych Kręgów szukajcie na stronie FB Kręgów (kliknij) .

Mapa-KOP-2018-Matecznik

 

Lp. Miejscowość Liderka – organizatorka Adres mailowy
1 Andrychów Joanna Szczepańska joanna.j.nogaj@gmail.com
2 Biała Podlaska Joanna Burdzicka-Wołowik jwolowik@interia.pl
3 Białystok Emilia Jaworska kontakt@rozkwit.bialystok.pl
4 Białystok Natalia Kozłowska atasze@tlen.pl
5 Białystok – os. Nowe Miasto Magdalena Ochmańska doulamagdaoch@gmail.com
6 Bielsko – Biała Katarzyna Pytlarz – Szpaczek katarzyna.szpaczek@gmail.com
7 Brody pod Kalwarią Zebrzydowską Małgorzata Stankiewicz wesolowska007@poczta.fm
8 Brzeg (woj. opolskie) Marta Mandżak-Matusek marta.mandzak@gmail.com
9 Bydgoszcz Justyna Chmiel panidoula@gmail.com
10 Bydgoszcz – Bartodzieje Paulina Jermak doradca.chustowy@wp.pl
11 Bydgoszcz śródmieście Dorota Glaza dkglaza@gmail.com
12 Częstochowa Agnieszka Sztajner-Pikuła doula.agnieszka@gmail.com
13 Gizycko Karolina Lipka mamoolec@wp.pl
14 GLIWICE Małgorzata Kozłowska doulamalgorzata@gmail.com
15 Gliwice Ola Górska ale.gorska@gmail.com
16 Gliwice Obrońców Pokoju Anna Przewoźny parys1983@gmail.com
17 Głogów Bernarda Makowska Bernarda.makowska@wp.pl
18 Gniezno Agnieszka Dengler agnieszka.polozna@interia.pl
19 Gorzów Wielkopolski Elżbieta Szymańska dziubalek81@wp.pl
20 Grodzisk Mazowiecki Safona Kozielec safona.kozielec@gmail.com
21 Grudziadz Magdalena Parzecka m.parzecka@o2.pl
22 Jabłonna Weronika Korolczuk weronika.korolczuk@gmail.com
23 Kalisz Agnieszka Urbaniak doula.au@gmail.com
24 Katowice Karolina Anweiler k.anweiler@wp.pl
25 Katowice Wioletta Przenniak-Cołta kontakt@gmail.com
26 Kielce Weronika Banaś weronikabanas2@gmail.com
27 Koło Anna Zwolińska zwolinska.ania@wp.pl
28 Kołobrzeg Urszula Sawicka – Wers urszulasawicka1@gmail.com
29 Konin Eliza Preuss elizapreuss@o2.pl
30 Kraków Magdalena Szaraniec madziaszaraniec@gmail.com
31 Kraków Nowa Huta Izabela Kaczmarczyk izabelakaczmarczyk.doula@gmail.com
32 Legionowo Aleksandra Odalska aodalska@wp.pl
33 Lublin Milena Bijata milena.bijata@gmail.com
34 Lublin, Czuby Monika Bednarczyk monikabednarczyk23@gmail.com
35 Łomianki Agnieszka Suchenek suchenek.agnieszka@gmail.com
36 Łódź Iwona Walczyk walczyk-iwona@wp.pl
37 Malbork Aleksandra Jaskulska jaskulska.a@wp.pl
38 Mikołów Agata Rokosz doula.agata@gmail.com
39 Mińsk Mazowiecki Aleksandra Dyoniziak-Kalita dyoniziak.aleksandra@gmail.com
40 Napachanie Agata Frankowska agata.frankowska88@gmail.com
41 Nowy Targ Maria Mrugała m.mrugala@interia.eu
42 Nowy Tomyśl Kasia Szmatuła szmatulak@gmail.com
43 Olsztyn Ela Malinowska ajsland.girl@gmail.com
44 Otwock Magda Bielak mada.bielak@gmail.com
45 Płock Ewa Woźnicka ewawoznicka2@gmail.com
46 Poznan – centrum Anna Roth annawysocka@gmail.com
47 Poznań Ewa Bandurska ewabook@gmail.com
48 Poznań – Podolany Monika Sopot kontakt@instytutrodzicielstwa.pl
49 Poznań – Stare Miasto Anna Furmaniuk, Alicja Nowaczyk kontakt@matecznik-poznan.pl
50 Poznań – Wilda Alina Kuemmel alinakuemmel@onet.eu
51 Poznań – centrum Ilona Majdańska, Agata Jaloszynska mamutek@mamutek.eu
52 Puławy Paulina Śmiałowska paulina.smialowska@wp.pl
53 Radom Renata Marszałek renata@beba.edu.pl
54 Radomsko Joanna Gonera asiagonera@gmail.com
55 Rybnik Iwona Pinocy pinocyiwona@gmail.com
56 Siedlce, Łuków Marta Siwińska kontakt@doulamarta.pl
57 Sopot Zuzanna Kołacz-Kordzińska zuzanna@osrodek-blizej.pl
58 Starachowice Anna Cieśla anszastachowicz@gmail.com
59 Stare Babice Anna Niewiarowska anna@doulanna.pl
60 Suwałki Malwina Gwiazdowska malwina.kusmierowska@gmail.com
61 Swarzędz-Zalasewo Emilia Weihs eweihs@wp.pl
62 Śrem Anna Ignasiak ignasiak.anna@gmail.com
63 Tarnów Paulina Polner palka.paulina@gmail.com
64 Warszawa Helena Bielawska helenadoula@gmail.com
65 Warszawa Barbara Purgał barbara.anna@yahoo.fr
66 Warszawa Magdalena Stępien i Elżbieta Nędzyńska magdalena.w.stepien@gmail.com
67 Warszawa – Mokotów Dolny Marta Moeglich martamoeglich@gmail.com
68 Warszawa – Wola Joanna Siewko joanna.siewko@gmail.com
69 Warszawa – Bemowo Aleksandra Kosendek-Wołowiec kallunia1@wp.pl
70 Warszawa – Muranow Iza Olech i Iza Sztandera info.rodzicom@gmail.com
71 Warszawa – Praga Północ Joanna Krzyżykowska j.krzyzykowska@gmail.com
72 Warszawa – Wawer (Międzylesie) Anna Wysocka annaesterawysocka@gmail.com
73 Warszawa – Praga Północ Anna Smereka smerekaanka@gmail.com
74 Wągrowiec Natalia Januchowska natalia.januchowska@gmail.com
75 Wrocław – Nadodrze, ew. Krzyki Magdalena Janowicz magdawrocek@gmail.com
76 Wrocław – Stare Miasto Ewa Cetera ewacetera@poczta.fm

 



© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org