Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem    Dowiedz się więcej

DOULA Polska

Pokazy filmów 

 

Konferencja Laktacyjna w Gdyni

Kolejne wydarzenie na mapie Tygodnia Promocji Karmienia Piersią. Rozpoczęły się zapisy na Konferencję Laktacyjną, której matronujemy. Wydarzenie będzie miało miejsce 27 maja w Gdyni.

Będzie to już kolejna edycja spotkania, na którym prelekcje wygłoszą specjaliści z dziedziny laktacji. Konferencja jest otwarta i bezpłatna, jednak udział w poszczególnych prelekcjach wymaga zgłoszenia poprzez stronę internetową.

W ciągu jednego dnia wszyscy chętni, którym bliski jest temat naturalnego kamienia niemowląt i małych dzieci, będą mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy oraz poznania zupełnie nowych zagadnień traktujących o kobiecym mleku, jako tym najważniejszym i najzdrowszym pokarmie. Dodatkową atrakcję stanowią zaplanowane targi wystawiennicze sponsorów Konferencji.

W imieniu całego konferencyjnego zespołu zaproszeni są rodzice, położne, pielęgniarki, lekarze, doule i inni zainteresowani tematyką karmienia piersią do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
konflaktacyjna© Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Adapted by Quark | Na silniku windu.org